Перспективи розвитку територій

22 листопада 2019 року – проведення в Університеті III Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Перспективи розвитку територій: теорія і практика»

МАН
МАН (14)
22 листопада 2019 року – проведення на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова І етапу Всеукраїнського Конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук України

Конкурс є одним з провідних заходів Малої академії наук України. Адже Конкурс спрямовано на виявлення і підтримку обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.

Олимпиада 2017

20 апреля 2017 года – коллектив кафедры «Финансово-экономической безопасности, учета и аудита» приветствует участников и победителей Областной студенческой олимпиады по бухгалтерскому учету!

11 лютого 2016 року – проведення відео-конференції

11 лютого 2016 року – проведення відео-конференції

Вручение магистерских дипломов

Вручение магистерских дипломов

28 января 2016 года – ПОЗДРАВЛЯЕМ С ЗАЩИТОЙ НАШИХ МАГИСТРОВ!

28 января 2016 года защита магистров по специальности «Управление финансово-экономической безопасностью»

Юбилей

26 ноября 2015 года – ПРАЗДНОВАНИЕ 20-ЛЕТНЕГО ЮБИЛЕЯ КАФЕДРЫ «ФИНАНСОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, УЧЕТА И АУДИТА»

Встреча

За сприяння ректорату ХНУМГ імені О.М. Бекетова та організаційної підтримки Центру стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» проведено зустріч студентів 1, 3 і 5 курсів із деканом факультету «Менеджмент» Вищої Академії Бізнесу в Домброві Гурнічей Рафалом Ребіласом.

Защита диссертаций

18 сентября 2015 года - Защита диссертаций аспирантов кафедры «Финансово-экономической безопасности, учета и аудита»

1 вересня у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася посвята у першокурсники

1 вересня у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася посвята у першокурсники

Захист випускних бакалаврських робіт студентами спеціальності «Облік і аудит»

Захист випускних бакалаврських робіт студентами спеціальності «Облік і аудит»

Проведення практикуму для держслужбовців

15 квітня 2015 р.. Проведення практикуму для держслужбовців «Запобігання і протидія корупції в державному управлінні України, виховання доброчесності та запровадження належного урядування»

Захист магістерських дипломних робіт

30 січня 2015 року: Проведення процедури захисту магістерських дипломних робіт студентами 6 курсу груп МУФЕБ-2012-Професіонал та МУФЕБ-2012-Аналітик

Зустріч з директором Інституту конкурентної розвідки

Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» організовано зустріч з Директором Інституту конкурентної розвідки (Institute for Competitive Intelligence) Германії Райнером Міхаелі (Rainer Michaeli)

Урочисте посвячення студентів-першокурсників

30 серпня 2014 року відбулося урочисте посвячення студентів-першокурсників, які поступили на навчання за спеціальністю «Облік і аудит» факультету «Економіки і підприємництва» Університету

Церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам кафедри 26.06.14

Церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам кафедри 26.06.14

Відкриття магістратури УФЕБ 1.10.12

Круглий стіл з нагоди урочистого відкриття магістерської програми за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою»

 
Powered by Phoca Gallery