Молодіжні проекти

За підтримкою кафедри та під патронатом ректорату Університету студентам та аспірантам надається можливість брати участь у різноманітних молодіжних проектах у рамках Student International Exchange Network (SIEN) – Міжнародна студентська мережа академічного та культурного обміну, до якої належать університети Нідерландів, Фінляндії, Бельгії, Словенії, Словаччини, Чехії, Угорщини, Німеччини, Норвегії, Румунії, Болгарії, Росії, Бєларусі та України (головний офіс – Технічний Університет м. Ільменау, Тюрінгія, Німеччина) та у рамках діяльності Європейської мережі освітньо-дослідницьких молодіжних груп (головний офіс– PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM, Університет м. Пєч, Угорщина).

Більшість проектів функціонує у рамках загальноєвропейської програми ERASMUS/MUNDUS за фінансової підтримки Європейської Комісії задля сприяння міжнародному академічному обміну і розвитку міжкультурної співпраці.

З червня 2006 року кафедра співпрацює з кредитно-банківською установою ПроКредит Холдінг (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина) на базі Харківського Регіонального Управління ПроКредит Банку у вигляді наступних заходів (відповідальні: ас. Шекшуєв І.О., ХНАМГ, керівник філії Ізмайлов А.А., ПроКредит Банк): проведення інформаційних семінарів (12 заходів), практика для студентів 1 і 2 курсів, стажування студентів 3 і 4 курсів спеціальності «Облік і аудит» на позиції Retail Specialist (Client Advisor) і працевлаштування студентів, які отримали кваліфікаційний рівень бакалавр або магістр (спеціаліст) з обліку і аудиту на позиціях Retail Specialist (Client Advisor та Senior Client Advisor) і Head of Retail згідно міжнародного маркування. На цей час у заходах взяли участь більше 120 студентів.


На сайті 78 гостей та користувачі відсутні