20-22 грудня 2022 року - вітаємо з успішним захистом магістрів денної форми навчання!

Захист 2022 магістри

Незважаючи на воєнний стан, блекаут успішно проведено підготовку та захист магістрів нашої кафедри за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма «Облік і аудит») та 076 «Менеджмент» («Управління фінансово-економічною безпекою»).

Обрано актуальні теми дослідження особливо для повоєнної відбудови України. Пишаємося нашими випускниками - магістрами, впевнені, що вони зможуть інтегруватися у процеси глибокої модернізації економіки нашої країни на засадах повної демократії. Особливо приємно, що наші випускники-магістри за підтримки нашого партнера – University of North Florida - додатково пройшли інтенсивний тренінг з англійської мови, та продовжують професійне навчання з економіки, управлінського обліку та бізнес комунікацій. Висловлюю безмежну вдячність University of North Florida за дружню підтримку і допомогу, все, що ми робимо разом для наших студентів трансформується у конкурентоздатний трудовий ресурс та сприятиме розвитку міжнародної торгівлі та залученню прямих іноземних інвестицій. Дякуємо колегам – керівникам дипломного проектування за витримку та надзусилля.  

Дякуємо  головам ДЕК: директору ТОВ аудиторської фірми «Фактор - Аудит» Новікової Валентині Іванівні та начальнику Північно-Східного регіонального Департаменту ПАТ «Банк ВОСТОК», к.е.н. Овчелуповій Ользі Миколаївні за підтримку та плідну роботу протягом трьох інтенсивних днів захистів. 

Слава Україні !!!