Зустріч із студентами Житлово-комунального коледжу в рамках проведення Тижня Фінансової грамотності кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту»

1 90008398

Черговим заходом в рамках проведення Тижня фінансової грамотності виступила зустріч колективу кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» зі студентами Житлово-комунального коледжу.

Нашим гостям була надана можливість стати учасниками Фінансового квесту, а також продемонструвати свої фінансові знання в Турнірі «Cashflow».

Фінансовий квест надав всім його учасникам унікальну можливість ознайомитися з найцікавішими моментами діяльності Торгової біржі, Податкової служби, Банківських установ, Бухгалтерії і Служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств.

На кожному етапі Фінансового квесту перед студентами стояли завдання і справжні «випробування», при вирішенні яких учасники проявили інтерес, а також спритність, винахідливість і гумор! Всі учасники Квесту отримали призи. Переможених не було, всі наші гості стали переможцями!

А студенти-учасники Турніру «Cashflow» з непідробним інтересом приймати участь в такій цікавій і серйозній грі.

Адже ця гра націлена на вміння колегіально виробляти ризиковані фінансові рішення; здійснювати витрати; планувати подальші тактичні дії в грошово-кредитній сфері; розвівати в собі навички ведення бізнесу та інвестування; вміло оперувати фінансовими термінами; використовувати нові способи заробітку грошей; прогнозувати численні варіанти із створення активів.

Дякуємо, Друзі, за теплу зустріч з Вами та плідне спілкування. Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» в особі завідувача кафедрою – проф. Момот Тетяни Валеріївни, висловлює слова подяки керівництву Житлово-комунального коледжу за можливість організації зустрічі зі студентами коледжу. З нетерпінням будемо чекати подальших зустрічей і продовження нашого теплого спілкування. А також сподіваємося на подальшу співпрацю!

#BeketovUni #FinProfi

2 89257137 o

3 89174362 o

4 89089307 o