27 грудня 2019 року – вітаємо наших випускників!

1 9 80397850 o

Кафедра «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» щиро вітає магістрів спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» та «Облік і оподаткування»!

Наші шановні Студенти, сьогодні Ви отримали дипломи Магістра!!

Урочисту церемонію вручення дипломів магістра розпочав доцент кафедри – Чередниченко Олександр Юрійович. Він привітав випускників та побажав успіхів на життєвому шляху, кар’єрного росту та добробуту.

До усіх присутніх з теплими словами привітань звернулися проф. Ілляшенко О.В., ст. викл. Краївська І.А., доц. Власова О.Є. та доц. Спіцина Н.В.

Із відео-привітанням до випускників звернулася завідувач кафедри – проф. Момот Тетяна Валеріївна. І хоча Тетяна Валеріївна знаходиться у закордонному відрядженні із питань укладення міжнародного співробітництва з Університетами США, кожен із студентів відчув особливе тепло її щирих слів привітань!

Шановні наші випускники, безперечно, Ви – найкращі! Ми будемо сумувати за Вами, Вашою присутністю в аудиторіях та в стінах нашого Університету!

Але, ми віримо і сподіваємося, що обов’язково ще не одноразово зустрінемося з Вами. Як на зустрічах випускників, так и восени, коли наш Університет буде святкувати своє 100-річчя!

Бажаємо Вам, наші Магістри, всього самого найкращого!!!!

Нехай збуваються всі Ваші мрії!

Не зупиняйтеся на досягнутому, сміло крокуйте уперед, збагачуйте свої знання та підкорюйте нові висоти!

Вітаємо і міцно обіймаємо Вас!!!
До зустрічі!!!!!!!!!!

#BeketovUni