22 листопада 2019 року – проведення в Університеті III Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Перспективи розвитку територій: теорія і практика»

2 76262964

В останні дні осені в нашому Університеті вже традиційним стало проведення науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Перспективи розвитку територій: теорія і практика».

Фотогалерея

77070590 2513927998704621 168983151798910976 oЗа ініціативи, а також завдяки неймовірній працездатності та динамічності аспірантки кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», голови Ради молодих вчених ХНУМГ імені О.М. Бекетова – Вершиніної Дарині Миколаївни, щорічно у стінах нашого Університету зустрічаються молоді науковці.

І цього року конференція поєднала аспірантів, викладачів, представників бізнесу, які представили всім гостям конференції свої доповіді. Тематика всіх надзвичайно цікавих доповідей стосувалися:

– питань міського та регіонального розвитку у системі державного управління та місцевого самоврядування;– аспектів економічного, інформаційного, екологічного та соціальних питань розвитку територій;

– пошуку оптимальних напрямів політики ресурсо- та енергозбереження; альтернативних джерел енергії;

– сучасних аспектів розвитку архітектури, містобудування та будівництва;

– питань транспортних систем та технологій, а також управління проектами та програмами розвитку територій.

Організаційний комітет Конференції був представлений:

– головуючими: Бабаєвим Володимиром Миколайовичем (д. н. держ. упр., проф., ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова), Шутенко Леонідом Миколайовичем (д.т.н., проф., почесний ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова);

– заступниками голови: Сухонос Марією Костянтинівною (д.т.н., проф., проректор з наукової роботи ХНУМГ імені О. М. Бекетова), Старостіною Альоною Юріївною (к.т.н., доц..,начальник науково-дослідної частини ХНУМГ імені О. М. Бекетова), Вершиніною Дариною Миколаївною (аспірантка кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», голови Ради молодих вчених ХНУМГ імені О.М. Бекетова).

З привітальним словом до всіх присутніх на початку Конференції звернулися: ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова – проф. Бабаєв Володимир Миколайович, почесний ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова – Шутенко Леонід Миколайович. Вони побажали всім учасникам та гостям конференції цікавих дискусій та плідного обміну науковим досвідом.

Всі доповідачі представили інформативні доповіді, підкріплені яскравим презентаційним матеріалом. Особливу увагу привернули доповіді проф. ХНТУСГ імені П. Василенка, д.е.н. Мандич Олександри Валеріївни; курсанта ХНУВС, рядового Національної поліції Расторгуєвої Наталії Олегівни; студентки ХНУБА Степаненко Вікторії Миколаївни; студентки нашого Університету Ларіонової Валерії Миколаївни та інших доповідачів.

Дякуємо всім учасникам за такі цікаві і цікаві доповіді, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю !!!

До нових зустрічей, колеги та друзі!

#BeketovUni #FinProfi