7 березня 2019 року - Церемонія вручення дипломів магістра спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», «Облік і аудит» студентам кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту»

1 54268313 n

7 березня 2019 року колективом кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» проведена урочиста церемонія вручення дипломів магістра спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», «Облік і аудит» нашим випускникам денної та заочної форми навчання.

У приміщенні Конференц-залу №2 зібралися магістри-випускники та колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» на чолі з завідуючою кафедри - проф. Момот Тетяною Валеріївною.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися проф. Момот Т.В., доц. Євтушенко Ігор Михайлович, доц. Мізік Ю.І. і доц. Шкурко О.В.

Кожен з виступаючих побажав магістрам активності та цілеспрямованості на професійному шляху, благополуччя і удачі.

Вітаємо Вас, Друзі, з врученням дипломів магістра, бажаємо успіхів в роботі, кар'єрного росту, застосування отриманих знань і реалізації всіх задумів!

Друзі, нехай Вам щастить і блискучі перспективи! А диплом магістра стане для Вас стартом до нових успіхів, новим кроком у досягненнях!

Вітаємо !!!!!!!!!!!

4 53320013 n