Вітаємо професора Гордієнко Наталію Іванівну з отриманням почесної грамоти виконкому Харківської міської ради

IMG ce16ae67Г V

29 червня 2022 року - День відкритих дверей

Презентация 2022

 

29 червня 2022 року - в рамках Дня відкритих дверей відбулася онлайн-зустріч з майбутніми випускниками. Вичерпну презентацію про особливості вступної кампанії 2022 р. представила канд. екон. наук Інна Анатоліївна Краївська, яка розповіла розповів як буде здійснюватись подання документів для вступу в сучасних умовах; з яких предметів складається мультипредметний тест; як написати ефективний мотиваційний лист; які існують можливості вступу без централізованих іспитів та інші особливості цьогорічної вступної компанії.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В МКТ/МТНК

Реєстрація магістри

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь  у  магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

Приймальні комісії здійснюватимуть реєстрацію за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження МТНК).
Детальніше...

Вступ до магістратури

22-23 червня 2022 року - вітаємо з успішним захистом бакалаврів денної форми навчання!

1 289779580

22-23 червня 2022 р., проходив захист дипломних робіт бакалаври за спеціальністю «Облік і оподаткування» денної форми навчання.  Захист проходив в воєнних умовах, навіть деякі студенти змогли з’єднатися лише телефоном.  Проте, приємно, що актуалізовано питання діяльності підприємств під час воєнного стану, окреслено напрямки подальших досліджень, зокрема з питань обліку та оподаткування, подання звітності, особливостей трудових відносин та виплат тощо.

Серед членів екзаменаційної комісії заступник головного бухгалтера АТ «Трест Житлобуд -1», канд.еконо.наук. Зубенко Анна Володимирівна, наша зіркова випускниця, за сумісництвом - доцент нашої кафедри, наш відповідальний стейкхолдер.

Вітаємо наших випускників - бакалаврів та віримо, що вони матимуть можливість продовжити навчання в магістратурі. Бажаємо досягти поставлених цілей, не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненим у своїх силах!

20-21 червня 2022 року  - вітаємо з успішним захистом магістрів заочної форми навчання!

 1 289413125

Вітаємо наших випускників із знаковою подією у житті – завершенням навчання!

Пишаємось їх досягненнями та активною громадянською позицією.

Нехай диплом випускника кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту залишається для них не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості, допомагає у післявоєнній розбудові та структурній модернізації економіки, забезпеченні національної безпеки нашої країни та фінансово-економічної безпеки суб’єктів господарювання.

Слава Україні! 

Щиро вітаємо!

rouses

Вітаємо Краснікову Наталію Григорівну з захистом 26 листопада 2021 року та присудженням ступеня доктора філософії (наказ МОН від 01.02.2022 № 89 ДР № 003608) у спеціалізованій вченій раді ДФ64.089.013 Харківського національного університету імені О. М. Бекетова в галузі знань 07 – Управління та адміністрування за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування дисертації на тему «Обліково-аналітичне забезпечення внутрішнього аудиту доходів і витрат комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я». Наукова керівниця: кандидатка економічних наук, професорка, професорка кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Харківського національного університету імені О. М. Бекетова Гордієнко Наталія Іванівна.

Захист магістрів кафедри фінансово-економічної безпеки обліку і аудиту

изображение viber 2021 12 21 14 12 09 099

21 грудня 2021 р.  відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (Голова ДЕК – генеральний директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ФАКТОР Мельник Ольга Миколаївна) і  спеціальністю  073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Управління фінансово-економічною безпекою» (Голова ДЕК – Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Чередниченко Олександр Юрійович).

Детальніше...

Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту щиро вітає своїх  колег з присудженням наукових ступенів!

4 4

 

Карпушенко Марію Юріївну, доцента кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту з присудженням наукового ступеня доктор економічних наук за спеціальністю «Економічна безпека суб'єктів господарської діяльності» (наказ МОН України від 30.11.2021р. № 1290).

Кандидатів економічних наук:  Гавриличенко Є.В.,  Конопліну О. О., Родченко С.С, Спіцину Н. В., Чех Н. О., Зубенко А.В.  з офіційним присвоєнням вченого звання доцента.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

3 грудня 2021 року кафедра «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» приймала студентів коледжів в рамках днів відкритих дверей

1 Головне фото 03.12.21

Студенти коледжів мали можливість поспілкувалися з викладачами кафедри, отримати вичерпні відповіді щодо освітніх програм кафедри, затребуваності випускників та організації дозвілля наших студентів.

Детальніше...