5314695607446783294 121

Привіт, абітурієнте! 

Час не стоїть на місці та вступ до університету вже дуже скоро

Сьогодні ми підготували корисну інформацію для вступників до магістратури

Детальніше...

31 грудня 2022 року - Вітаємо з високими професійними досягненнями !!!

тітов3

Серед дев’яти найвпливовійших осіб сучасної української бухгалтерії два випускника нашого угіверситету: Харламова О.В. та Чалий І. Г. 

Харламова О.В. - доктор економічних наук, професор нашої кафедри, бере активну участь у навчанні студентів за спеціальністю «Облік і оподаткування». 

Вітаємо від щирого серця колег з високими професійними досягненнями та бажаємо подальших професійних успіхів!!!

20-22 грудня 2022 року - вітаємо з успішним захистом магістрів денної форми навчання!

Захист 2022 магістри

Незважаючи на воєнний стан, блекаут успішно проведено підготовку та захист магістрів нашої кафедри за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма «Облік і аудит») та 076 «Менеджмент» («Управління фінансово-економічною безпекою»).

Детальніше...

13 грудня 2022 року – День відкритих дверей

13 202213 грудня 2022 року - в рамках Дня відкритих дверей відбулася онлайн-зустріч зі студентами коледжів. Інна Анатоліївна Краївська та Олена Євгенівна Власова надали вичерпні відповіді щодо освітніх програм кафедри, затребуваності випускників спеціальності «Облік і оподаткування». Майбутні вступники почули про переваги та можливості навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Чекаємо на Вас!

Запрошення N

Для участі у конференції запрошуються здобувачі вищої освіти і молоді науковці, викладачі вузів, практики.

Детальніше...

Вітаємо професора Гордієнко Наталію Іванівну з отриманням почесної грамоти виконкому Харківської міської ради

IMG ce16ae67Г V

29 червня 2022 року - День відкритих дверей

Презентация 2022

 

29 червня 2022 року - в рамках Дня відкритих дверей відбулася онлайн-зустріч з майбутніми випускниками. Вичерпну презентацію про особливості вступної кампанії 2022 р. представила канд. екон. наук Інна Анатоліївна Краївська, яка розповіла як буде здійснюватись подання документів для вступу в сучасних умовах; з яких предметів складається мультипредметний тест; як написати ефективний мотиваційний лист; які існують можливості вступу без централізованих іспитів та інші особливості цьогорічної вступної компанії.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В МКТ/МТНК

Реєстрація магістри

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь  у  магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

Приймальні комісії здійснюватимуть реєстрацію за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження МТНК).
Детальніше...

Вступ до магістратури

22-23 червня 2022 року - вітаємо з успішним захистом бакалаврів денної форми навчання!

1 289779580

22-23 червня 2022 р., проходив захист дипломних робіт бакалаври за спеціальністю «Облік і оподаткування» денної форми навчання.  Захист проходив в воєнних умовах, навіть деякі студенти змогли з’єднатися лише телефоном.  Проте, приємно, що актуалізовано питання діяльності підприємств під час воєнного стану, окреслено напрямки подальших досліджень, зокрема з питань обліку та оподаткування, подання звітності, особливостей трудових відносин та виплат тощо.

Серед членів екзаменаційної комісії заступник головного бухгалтера АТ «Трест Житлобуд -1», канд.еконо.наук. Зубенко Анна Володимирівна, наша зіркова випускниця, за сумісництвом - доцент нашої кафедри, наш відповідальний стейкхолдер.

Вітаємо наших випускників - бакалаврів та віримо, що вони матимуть можливість продовжити навчання в магістратурі. Бажаємо досягти поставлених цілей, не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненим у своїх силах!