Магістр спеціалізація 073 «Управління фінансово-економічною безпекою»

Програма підготовки магістрів розрахована на 1 рік 4 місяця за денною формою навчання і на 1 рік 10 місяців за заочною (дистанційною) формою навчання. Після закінчення магістратури випускникам присвоюється кваліфікація «Магістр з менеджменту», в додатку до диплому зазначається спеціалізація «Управління фінансово-економічною безпекою».

Випускники магістерської програми «Управління фінансово-економічною безпекою» мають право займати посади керівника вищого рівня управління державних підприємств і приватних компаній; завідувач відділу самостійного та відділу у складі апарату управління; заступник директора департаменту ‒ начальник відділу; керівник головного управління та керівник служби, зокрема служби безпеки; працювати на відповідних посадах в підрозділах безпеки фінансових установ, Національної поліції, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро, Державної фіскальної служби, Державної казначейської служби, Державної служби фінансового моніторингу.

Для викладання безпекових дисциплін запрошено викладачів з практичним досвідом роботи у сфері забезпечення фінансово-економічної безпеки. Особливістю підготовки магістрів є вивчення фахових дисциплін за циклом професійної підготовки:

• Основи національної безпеки України
  • Наукове та методичне забезпечення діяльності фахівців з фінансово-економічної безпеки
  • Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки
  • Стратегічний та інноваційний менеджмент у сфері фінансово-економічної безпеки
  • Професійна психологія
  • Інформаційно-аналітичне забезпечення економічної безпеки
  • Податковий менеджмент та адміністрування
  • Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки на підприємстві
  • Методологія та аналіз корупційних злочинів

Бази практик: департамент безпеки ПАТ «Харківський плитковий завод»; КП «Жовтневе трамвайне депо», департамент управління ризиками ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Трест Житлобуд-1», ТОВ «Житлобуд-2», фінансово-економічний департамент КП «Харьківводоканал», КП «Салтівське трамвайне депо», КП «Тролейбусне депо №2», Група компаній «Фактор», Центральна об’єднана державна податкова інспекція м. Харкова головного управління ДФС у Харківській області (управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем; управління фінансових розслідувань).

СТУДЕНТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ» МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ ПАРАЛЕЛЬНО В УНІВЕРСИТЕТАХ-ПАРТНЕРАХ ТА ОТРИМАТИ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ

Вартість 1-ого року навчання, грн.

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Ілляшенко Олена Вікторівна (095)-459-69-11; (Вайбер) (096)-099-89-00

Краївська Інна Анатоліївна (066) 363-78-53