Образовательно-профессиональная «Учет и налогообложение в международном бизнесе»

Бакалавр ОіАМБ

Програма підготовки бакалаврів розрахована на 3 роки і 10 місяців за денною та заочною формами навчання. Після закінчення бакалавріату випускникам присвоюється кваліфікація «Бакалавр з обліку і оподаткуванню», що зазначається в дипломі, в додатку до диплому зазначається Спеціалізація «Облік і оподаткування у міжнародному бізнесі».

Спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних працювати у сфері обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування для забезпечення сталого розвитку регіонів, міст і громад з поглибленням професійних знань у сфері міжнародних економічних відносин та зовнішньоекономічної діяльності в контексті інтеграції України у світове господарство.

Особливістю підготовки бакалаврів є вивчення фахових дисциплін за циклом професійної підготовки:

• Системи соціального страхування зарубіжних країн
  • Комплексний аналіз бізнес - середовища міжнародних компаній
  • Облік витрат та ціноутворення у міжнародному бізнесі
  • Облік та оподаткування операцій з цінними паперами
  • Облік, оподаткування і звітність  підприємств у міжнародному бізнесі
  • Облік та аналіз зовнішньоекономічної діяльності
  • Контроль якості аудиторських послуг у вітчизняній і зарубіжній практиці
  • Податкові та фінансові системи зарубіжних країн
  • Фінансово-господарський контроль у міжнародному бізнесі
  • Оцінка бізнесу і об’єктів нерухомості

За бажанням студентів можна вивчати професійні дисципліни англійською мовою, які викладають досвідченні фахівці з міжнародними сертифікатами та практикою викладання в університетах Європи.

Особлива увага надається практичному навчанню студентів на основі дуальної освіти, в межах виробничої та переддипломної практик.

Бази практик: Група компаній «Фактор», Шведське управління міжнародного співробітництва у галузі розвитку «Sida», Центральна об’єднана державна податкова інспекція м. Харкова головного управління ДФС у Харківській області, Північно-Східний регіональний Департамент ПАТ «БАНК ВОСТОК», Акціонерне товариство «Турбоатом», ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», АТ «Трест Житлобуд-1», ТДВ «Житлобуд-2», КП «Харьківводоканал», ПАТ «ХЕМЗ-ІРЕС», ТОВ «СОФТВАРЕ СИСТЕМС ЕНД АПЛІКЕЙШЕНС», ТОВ «Anuitex», ТОВ "НИКС СОЛЮШЕНС ЛТД" , та ін.

Можливе працевлаштування у державних закладах та приватних компаніях, спільних та іноземних підприємствах; міжнародних та інвестиційних відділах банків; іноземних представництвах підприємств України, усіх форм власності на посади, пов'язані з обліком, аудитом, оподаткуванням, аналізом у сфері міжнародного бізнесу.

Основні посади, які можуть обіймати фахівці: фахівець з облік у міжнародних компаніях, фахівець із складання звітності за МСФЗ та трансформації  звітності, помічник експерта/консультанта із зовнішньоекономічних питань, економіст, спеціаліст з обліку на підприємствах міжнародної торгівлі, податковий консультант міжнародного бізнесу.

Вартість 1-ого року навчання у 2020 р., грн.

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Для випускники ЖКК, ЕМК

Краївська Інна Анатоліївна (066) 363-78-53