Освітньо-професійна програма «Фінансово-економічна безпека підприємства»

Бакалавр ФЕБ

Програма підготовки бакалаврів розрахована на 3 роки і 10 місяців за денною та заочною формами навчання. Після закінчення бакалавріату випускникам присвоюється кваліфікація «Бакалавр з обліку і оподаткуванню», що зазначається в дипломі, в додатку до диплому зазначається спеціалізація «Фінансово-економічна безпека підприємства».

Особливістю підготовки бакалаврів є вивчення фахових дисциплін за циклом професійної підготовки:

  • Інформаційні системи і технології на підприємстві
  • Соціально-економічна безпека
  • Кадрова безпека
  • Фінансово-економічна безпека підприємства
  • Оцінка бізнесу в системі управління безпекою підприємства
  • Антикризовий менеджмент
  • Судово-бухгалтерська експертиза
  • Ризик-менеджмент
  • Корпоративна безпека
  • Оцінка бізнесу і об’єктів нерухомості

За бажанням студентів можна вивчати професійні дисципліни англійською мовою, які викладають досвідченні фахівці з міжнародними сертифікатами та практикою викладання в університетах Європи.

Особлива увага надається практичному навчанню студентів на основі дуальної освіти, в межах виробничої та переддипломної практик.

Бази практик: департамент безпеки ПАТ «Харківський плитковий завод»; КП «Жовтневе трамвайне депо», департамент управління ризиками ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Трест Житлобуд-1», ТОВ «Житлобуд-2», фінансово-економічний департамент КП «Харьківводоканал», КП «Салтівське трамвайне депо», КП «Тролейбусне депо №2», Група компаній «Фактор», Центральна об’єднана державна податкова інспекція м. Харкова головного управління ДФС у Харківській області (управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем; управління фінансових розслідувань).

 Основні посади, які можуть обіймати фахівці: експерта, фахівця з питань фінансово-економічної безпеки на підприємствах та установах різних форм власності; аналітика/консультанта з питань фінансово-економічної безпеки, фінансовий аналітик; експерт/консультант/аналітик з питань безпеки ведення бізнесу та конкурентної розвідки;  фінансовий директор, директор з фінансових та економічних питань на підприємствах різних форм власності та напрямів діяльності; експерта з питань фінансової безпеки банків; спеціаліста відділу внутрішнього аудиту; ризик – менеджер; судовий експерт у справах економічних та фінансових правопорушень; державний фінансовий інспектор, керівник/співробітник податкової служби.

Професіограма бакалавра зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» 

Вартість 1-ого року навчання, грн.

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

15100

7000

КОНТАКТИ

Краївська Інна Анатоліївна (066) 363-78-53

Литовченко Олена Юріївна (097) 242-03-55; (093) 966-42-04

Кафедра Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту

кімн. 306  центрального корпусу університету (3-й поверх)

телефон кафедри: (057) 707-31-71,  ел. пошта Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

сайт: http://ufeb.kname.edu.ua

Facebook: https://www.facebook.com/kfebua.kharkov.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/finprofi_beketov