DSC 8212Учасниками відео-конференції виступили голова Центру довузовської підготовки та кар’єри – Мельман В.О., декан факультету «ЕіП»   – проф. Соловйов О.В., завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» – проф. Момот Т.В., завідувач кафедри «Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» – проф. Димченко О.В. та голова студентського сенату ХНУМГ – Вершиніна Д.М. Також до кола учасників приєдналися представники кафедр факультету та представники 11-х класів Харківських загальноосвітніх шкіл.

Фотогалерея

На відео-зв’язок із факультетом вийшли представники 60-ти загальноосвітніх закладів м. Харкова та Харківської області

Зі словами привітання до присутніх та школярів звернувся декан факультету «Економіки і підприємництва» – проф. Соловйов Олександр Васильович. Він охарактеризував основні аспекти освітньої діяльності Університету, висвітив перелік спеціальностей та напрямів діяльності факультету «Економіки і підприємництва», а також прокоментував умови вступу та працевлаштування по закінченню навчання в державному та приватному секторах України і за кордоном.

З характеристикою основних напрямів роботи кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» виступила проф. Момот Тетяна Валеріївна. У своєму виступі  проф. Момот Т.В.:

– перелічила основні освітньо-кваліфікаційні рівні та напрями підготовки студентів кафедри («Облік і оподаткування» і «Управління фінансово-економічною безпекою»);

– охарактеризувала роботу «Школу молодого бізнес-розвідника» та зимово-весняних предметних шкіл «PROMO: Фінансово-економічна безпека, облік і аудит»;

– розкрила інформацію про кількість бюджетних та контрактних місць за спеціальностями кафедри;

– привела приклади основних досягнень випускників кафедри;

– висвітила питання проведення майстер-класів для учнів шкіл «STOP корупція».

Окремо проф. Момот Т.В. звернула увагу на запровадження нових спеціалізацій магістерських програм кафедри, а саме професіонал з фінансово-економічної безпеки (технології діяльності з протидії корупції) та аналітик з питань фінансово-економічної безпеки (аналітичне забезпечення антикорупційної діяльності).

До учасників відео-конференції звернулася проф. Димченко Олена Володимирівна – завідувач кафедри «Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку», яка детально охарактеризувала  основні аспекти роботи кафедри:

– основні напрями підготовки випускників кафедри («Економіка підприємств», «Бізнес-адміністрування» та нова програма);

– напрями та можливості стажування студентів кафедри за міжнародними програмами;

– широке запровадження проходження студентів кафедри практики на підприємствах;

– проаналізувала можливості освоєння студентами суміжних спеціальностей.

До усіх присутніх звернулася і Голова студентського сенату Університету – Вершиніна Дарина. Узагальнюючи інформацію про діяльність Університету, про динамічний розвиток факультету «Економіки і підприємництва» та його кафедр «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» та «Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Голова студентського сенату для учасників відео-конференції також охарактеризувала питання організації студентського дозвілля, участі студентів в органах студентського самоврядування, спорту та творчого дозвілля студентів та життя студентського містечка.

Наприкінці заходу представники факультету «Економіки і підприємництва» побажали учасникам відео-конференції мудрого та свідомого вибору майбутньої професії, виваженого підходу до побудов кар’єрного росту, привітали з прийдешнім святом Святого Валентина та виразили надію на подальшу плідну співпрацю!