cid 3Учасником семінару стала доцент кафедри Харламова Олена Вікторівна. На семінарі зібралися провідні викладачі МСФЗ з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Азербайджану та Молдови. Учасники семінару обговорили підходи до викладання МСФЗ на основі концептуальних основ для студентів різних рівнів навчання. Робота семінару була спрямована на розвиток навичок викладачів щодо формування у студентів здатності виносити судження та оцінки, необхідні для застосування МСФЗ.  Провідні модератори надали роз’яснення щодо обґрунтування та переваг методів викладання на базі Концептуальних основ, зв’язку між цілями, концепціями, принципами та правилами в МСФЗ. Учасники семінару прийняли активну участь у роботі над практичними бізнес-кейсами. Унікальні навчальні матеріали, надані Фондом МСФЗ, будуть використанні при викладанні дисциплін «Облік і звітність за Міжнародними стандартами», «Міжнародні стандарти обліку» та «Консолідація фінансової звітності». Наші студенти отримають доступ до високоякісних навчальних матеріалів, від чого очікується позитивний ефект через підвищення якості навчання та формування актуальних компетенцій у студентів.