9 жовтня 2015 року – відвідання студентами 3 курсу кафедри «Фінансово- економічної безпеки, обліку і аудиту» регіонального відділення ПАТ «Приват Банк»

image4В рамках розвитку партнерських відносин  освіти і науки з бізнесом студенти 3 курсу спеціальності «Облік і аудит» разом з куратором, доц. Андренко О.А. відвідали регіональне відділення ПриватБанку.
У головному офісу ПАТ «ПриватБанк»менеджер по персоналу розповів з чого починалось становлення банку. Під час екскурсії студенти дізналися багато цікавого про історію розвитку та діяльність підрозділів банку.
Відбулась презентація програми онлайн-практики, яка дає можливість  для студентів отримати безкоштовне дистанційне інтерактивне навчання новітніх банківських технологій та отримати електронний сертифікат. Зокрема присутні дізналися про три рівні практики: ознайомча, виробнича та переддипломна. Було відзначено можливість подальшого працевлаштування за результатами онлайн-практики. В ході ділової гри студенти прийняли участь в тренінгу по підбору персоналу.

Сейчас 427 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте