originalВ рамках проекту «ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ» на базі Центру стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова передбачена можливість паралельного (дистанційного) навчання українських студентів в польських ВНЗ З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМІВ, ЯКІ ВИЗНАЮТЬСЯ В КРАЇНАХ ЄС.

Брати участь у проекті можуть студенти, які мають, як мінімум, диплом «БАКАЛАВРА» з будь якої спеціальності.

Навчання в магістратурі польських ВНЗ відбувається за індивідуальним графіком з використанням елементів дистанційного навчання за фахом МЕНЕДЖМЕНТ, МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС,  НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА, МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ протягом чотирьох семестрів.
Це означає, що студент отримує польську студентську візу на весь період свого навчання, а в польському ВНЗ повинен з’являтися лише наприкінці кожного семестру на 10-12 днів для здачі сесії і отримання завдання на наступну сесію.
В проміжках між сесіями студент, за згодою українського ВНЗ, може перебувати в Україні, Польщі чи в іншій країні ЄС.
За бажанням студента в проміжках між сесіями йому можуть організувати проходження практики в Польщі чи в інших країнах ЄС з отриманням заробітної плати приблизно 2 Євро за годину (до 500 Євро на місяць).
Дипломну роботу можна виконувати польською, англійською, українською або російською мовами, а захищати її необхідно по автореферату написаному польською мовою на основі матеріалів дипломної роботи.

Для вступу на навчання до польського ВНЗ необхідно мати перекладені і завірені нотаріально нижченаведені документи:

• Свідотство про народження
• Закордонний паспорт
• 4 фотокартки 3,5*4,5 см. + фото в електронному виді
• Медичну довідку 086 У

Апостилізовані перекладені і завірені нотаріально:

• Атестат про середню освіту та додаток до атестату
• Диплом бакалавра та додаток до диплома бакалавра

Подача документів для отримання запрошення на відкриття студентської візи відбувається в електронному вигляді (сканкопії вищезазначених документів). При цьому студент сплачує перший реєстраційний внесок у розмірі 300 Євро.

Загальна вартість навчання за 2 роки складає 1200 Євро і може вноситися чотирма рівними частинами по 300 Євро перед початком кожного семестру.
Сесії проходять приблизно в червні-липні та в лютому-березні місяці.
В проміжках між сесіями на практиках в Польщі чи в інших країнах ЄС студент може заробляти близько 500 Євро щомісяця.

Таким чином студент може отримати український та польський дипломи магістра і одночасно заробити кошти на своє навчання!

Додаткова інформація за тел.:

+380509654380+380674091242+380638859307 +380661237826