DSC 5674Викладачами кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» 21 березня 2015 року проведено чергове заняття весняної школи ««PROMO: Фінансово-економічна безпека та облік і аудит» для учнів 10-11 класів та студентів коледжів м. Харкова та Харківської області.
До уваги слухачів доц. Андренко О.А., доц. Косяк А.П. та доц. Світлична В.Ю. представили доповідь на тему «Промисловий шпіонаж, економічна розвідка та економічні злочини в сфері бізнесу та економіки».


Слухачі школи мали можливість проаналізувати сутність, актуальність застосування та специфічні особливості економічної розвідки, як особливого виду інформаційно-аналітичної роботи, що дозволяє збирати інформацію для управлінських рішень з метою підвищення конкурентоздатності підприємства, організації та установи. З великим інтересом школярі та студенти прослухали інформацію про історію розвитку економічної розвідки, її ролі на світовому ринку, а також про приклади її успішного застосування.DSC 5679
В процесі ділової гри слухачі мали можливість промоделювати механізм створення відділу конкурентної розвідки на підприємстві, адже саме функціонування такого підрозділу в структурі підприємства дозволяє мінімізувати загрози від промислового шпигунства, як незаконного методу економічної розвідки.

 


Сейчас 348 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте