1 In17 грудня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустріч, присвячена підведенню підсумків по реалізації проекту «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу».
У зустрічі прийняли участь почесні гості: ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова -, генеральний консул республіки Польща – Станіслав Лукасік, заступник виконуючого директора Фундації українсько-польської співпраці PAUCI (Варшава) – Кшиштоф Фільцек, голова Правління громадської організації «Європейський Інститут нерухомості» – Яцек Колібскі, польські та українські експерти проекту.

Студенти та ас2 Inпіранти неодноразово замислюються над відкриттям власної справи, відчувають в собі сили і натхнення реалізовувати свої бізнес – проекти. Однак через відсутність досвіду і в силу інших причин, великий потенціал малого та середнього бізнесу є не реалізованим. Саме для вирішення цих питань, Університет спільно з Фондацією ПАУСІ розпочали реалізацію проекту бізнес-інкубатор «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу» та відкрили Бізнес-інкубатор.
Магістри 5 курсу спеціальності «Облік і аудит» Троян Владислава та Ларіонова Вікторія за підтримки доцента кафедри Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту к.е.н. Карпушенко М.Ю. також вирішили прийняти участь у проекті та створити власну фірму з надання консультаційних та бухгалтерських послуг.
  Проект «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу» реалізувався завдяки партнерству Міжнародної організації – Фундація польсько-української співпраці PAUCI, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Науково-технічного університету AGH в Кракові, громадської організації «Європейський Інститут нерухомості», Краків і фінансувався Міністерством закордонних справ Республіки Польща, співфінансувався і впроваджувався Фундацією польсько-української співпраці PAUCI та ХНУМГ імені О.М. Бекетова.