04 квітня 2020 р –Проведення засідання кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту в режимі online на платформі Microsoft Teams

1 91506624 n

Карантин став викликом для кожного з нас. Але, рано чи пізно все повернеться до звичного ритму життя.

Тим не менш, ми повинні пристосовуватися до нового формату нашої праці.

3 92017863 oСьогодні, колектив кафедри зібрався і за допомогою відео-конференції системи Microsoft Teams і прийняв участь у засіданні кафедри.

До уваги студентів нагадуємо, що всі організаційні та практичні питання продовжуємо вирішувати за допомогою дистанційної системи навчання.

Всі заплановані завдання, аспекти їх виконання та подальшої перевірки кожен студент може дізнатися за допомогою Мoodle, корпоративної пошти у системі Microsoft Office 365, а також безпосереднього спілкування у месенджерах Viber, Telegram,WhatsApp, відео-конференцій Microsoft Teams, Skype, Zoom.

Отже до нових віртуальних зустрічей, Друзі!

#BeketovUni
#FinProfi