V125 жовтня 2014 року в отелі «Kharkiv Palace» пройшла ІІ-а Міжнародна виставка «Освіта за кордоном»

Завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», керівник стратегічно групи «Додаткова освіта» проф. Тетяна Валеріївна Момот взяла учать у виставки.

Робота виставки була організована компанією «Eruditus».

Відвідувачами виставки виступали школярі, студенти, а також всі, хто цікавиться питаннями освіти за кордоном. Учасниками виставки цього року стали провідні навчальні заклади Великобританії, Швейцарії, Канади, Германії, Іспанії, Чехії та ін. країн.
Проф. Момот Т.В. прийняла участь у роботі численних освітніх семінарів, в форматі ділових груп поспілкувалася із представниками навчальних закладів Європи, встановила контакти для співпраці з бізнес школою Європейського університету (European University) та Талліннським технологічним університетом (Tallinn University of Technologies).

V2

Представники кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» та завідувач кафедри проф. Момот Т.В. ознайомилися із програмами бакалавріату та магістратури, а також запланували у перспективі налагодження зв’язків щодо впровадження програм літніх шкіл, індустріальних візитів тощо.