19-23 листопада 2018 року - проведення кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Семінару-тренінгу для головних бухгалтерів територіальних відділів Державної казначейської служби України

1 6518903 n

Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» протягом  тижня проведено Семінар-тренінг «Стратегія реформування системи управління державними фінансами: розвиток бухгалтерського обліку, державного контролю і аудиту».Семінар-тренінг організовано для головних бухгалтерів територіальних відділів Державної казначейської служби України.

Увесь тиждень Семінару-тренінгу було присвячена аналізу актуальних питань реформування державного сектора, дослідженню основних тенденцій його трансформації відповідно до міжнародних вимог. Учасники Семінару-тренінгу мали можливість ознайомитися з роботою програми «Fit Бюджет», всі нюанси роботи з якої розкрив бізнес-тренер Групи компаній «Фактор» Токарев Євген.
Результати аналітичної оцінки сучасних тенденцій модернізації обліку і контролю в державному секторі учасникам семінару-тренінгу представила завідуюча кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» проф. Момот Тетяна Валеріївна і старший викладач кафедри Краівська Інна Анатоліївна. Найбільш актуальні питання і аспекти стандартизації бухгалтерського обліку в секторі загального державного управління розглянули бізнес-тренери Матвєєва В. та Крот Ю (Група компаній «Фактор»).
В останній день семінару-тренінгу колектив кафедри та учасники тренінгу зібралися в приміщенні Конференц-залу №1, де в теплій і дружній обстановці підвели підсумки всіх актуальних питань реформування державного сектора та намітили подальші плани спільної співпраці з кафедрою.

Не менш цікавим підсумкової зустрічі учасників Семінару-тренінгу виступила і Skype-лекція Даніелле Туміетто (Італія) - експерта міжнародного рівня, дипломованого бухгалтера і корпоративного консультанта по цифровому управлінню процесами і документообігом для компаній і державних адміністрацій Італії і ряду країн Європи. В процесі захоплюючої бесіди між учасниками тренінгу і Даніелле Туміетто були проаналізовані питання реформування державного сектора Італії, переходу його на цифрові технології та ефективності фіскальної політики Італії.

3 46660187 n

Кожному учаснику семінару-тренінгу Першим проректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Стадником Григорієм Васильовичем був вручений сертифікат участі та добірка професійного методичного матеріалу.

2 46680226 n4 46494412 n5 46526166 n6 46727327 n

Шановні наші Друзі та колеги! Ми дуже раді можливості спілкування з Вами, можливості обміну досвідом та напрацюваннями!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю !!!