23 жовтня 2018 року - зустріч колективу кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» і учнів на базі Липецького МНВК

1 44635853 n

У сонячний жовтневий день колективу кафедри гостинно відкрив свої двері Липецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат Харківської районної ради Харківської області.

Завдяки такій зустрічі викладачі кафедри змогли зустрітися з учнями 11-х класів чотирьох шкіл: Слобожанської загальноосвітньої школи, Веселівської загальноосвітньої школи, Циркунівської загальноосвітньої школи та Липецької загальноосвітньої школи імені П.В. Щепкіна.

У процесі спілкування учні отримали можливість ознайомитися з освітньої і науково-дослідницькою діяльністю викладачів кафедри та студентів спеціальності «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» і «Фінансово-економічна безпека підприємств».

З величезним інтересом всі присутні учні взяли участь у проведенні Фінансового квесту кафедри. І застосувавши свої знання, проявивши свою винахідливість, гумор, винахідливість, учасники Квесту зіграли в біржові торги, розраховували податки, оцінювали роботу банківських установ, осягали секрети роботи служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств, а також складали баланс підприємства.

Кожна команда прагнула заробити максимальну кількість балів, виконуючи всі завдання та долаючи справжні випробування.

Команда-переможець отримала гідний приз. Але, хочеться підкреслити, переможених не було, всі наші учасники стали переможцями!

Завідуюча кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» проф. Момот Т.В. висловлює слова подяки директору Липецького МНВК - Костёвічу Ярославу Пантелеймоновичу і психологу Липецького МНВК Васько Неллі Анатоліївні за організацію теплої зустрічі, добродушний прийом і спілкування! Також окремі слова подяки висловлюємо компанії-перевізнику «Dimetriusbus» (Instagram: @Dimetriusbus) і її керівнику Дмитру Смирнову за організацію комфортної поїздки.

З нетерпінням будемо чекати, шановні учні та колеги, подальших зустрічей і продовження нашої співпраці!

2 44765809 n

3 44614918 n

4 44535819 n

5 44703427 n

6 44602261 n

9 44585377 n

10 44742650 n

 


Сейчас 452 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте