Екскурсійний тиждень ознайомчої практики першокурсників кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту

2 123 651У рамках програми ознайомчої практики студентів 1-го курсу спеціальності 071 – Облік і оподаткування, що розпочалася 29 червня 2018 року, здобувачі вищої освіти кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту на виїзних екскурсіях, організованих кафедрою ФЕБОіА за підтримки університету, мали нагоду на власні очі ознайомитися з організацією діяльності комунальних і будівельних підприємств, а також фінансових установ м. Харкова. Так, об'єктами відвідування на екскурсійному тижні для наших студентів стали ПАТ «ПриватБанк», КП «Харківводоканал», ПрАТ «Трест Житлобуд-1», поліграфічний комплекс «Фактор-Друк».

1 123 707Екскурсія студентів 1-го курсу спеціальності 071 – Облік і оподаткування до регіонального управління ПАТ «ПриватБанк»

З метою набуття практичних знань щодо організації діяльності фінансових установ у м. Харків студенти першого курсу спеціальності  «Облік і оподаткування» разом з керівниками практики кафедри ФЕБОіА доц. Андренко Оленою Анатоліївною, ст. викл. Краївською Інною Анатоліївною, доц. Смірною Світланою Михайлівною провели ознайомчу  екскурсію в  ПАТ «ПриватБанк».

У головному офісі ПАТ «ПриватБанк» менеджер з персоналу 3 123 659

І. А. Попов розповів відвідувачам, з чого починалось становлення банку. Під час екскурсії студенти дізналися багато цікавого про історію розвитку та діяльність підрозділів банку. Відбулась презентація програми онлайн-практики, яка надає можливість студентам отримати безкоштовне дистанційне інтерактивне навчання щодо новітніх банківських технологій та отримати електронний сертифікат. Зокрема, було зазначено на можливість подальшого працевлаштування майбутніх фахівців у відділення банку за результатами онлайн-практики.

Екскурсія студентів 1-го курсу спеціальності 071 – Облік і оподаткування до підприємства водопостачання і водовідведення КП «Харківводоканал»

123 721Цікавою і пізнавальною стала екскурсія першокурсників до комунального підприємства «Харківводоканал» – стратегічно важливої артерії водопостачання м. Харків. У ході екскурсії студенти познайомилися з роботою об'єкта водопровідного господарства КП «Харківводоканал» – насосної станції № 25-А, яка забезпечує водою центральну частину міста Харкова (постачає воду до Київського і Шевченківського районів міста), побачили водонасосне обладнання в дії, а також дізналися, що водопровідна насосна станція № 25-А обладнана підземними резервуарами води.

 

 

Екскурсія студентів 1-го курсу спеціальності 071 – Облік і оподаткування до будівельного підприємства ПрАТ «Трест Житлобуд-1»

123 754Під час екскурсії до будівельного підприємства  ПрАТ «Трест Житлобуд-1» – одного з найдавніших підприємств будівельної галузі міста Харкова, яке бере початок своєї історії з 1947 року, – заступник головного бухгалтера ПрАТ «Трест Житлобуд-1», к. е. н., доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Зубенко Ганна Володимирівна  познайомила першокурсників з роботою структурних підрозділів підприємства та з особливостями ведення бухгалтерського, управлінського і податкового обліку. В ході екскурсії відбулася цікава і корисна для майбутніх фахівців дискусія з питань практичної роботи бухгалтерської служби підприємства, функціональних обов'язків бухгалтера та його компетенції, що наблизило наших студентів до практичної діяльності за обраним фахом.

Сподіваємось, що практичні знання та матеріал, зібраний під час виїзних екскурсій, стануть у нагоді нашим практикантам щодо підготовки звіту з виконання програми практики та вдосконалення професійних компетентностей, здобутих у результаті ознайомлення з особливостями професійної діяльності бухгалтера та практикою роботи бухгалтерської служби.

Екскурсія студентів 1-го курсу спеціальності 071 – Облік і оподаткування до поліграфічного комплексу «Фактор-Друк»

 phoca thumb l 1 32

Подорож почалася з пізнавальної екскурсії цехами поліграфічного комбінату, де студентів ознайомили з виробничим процесом друку книжок, газет і журналів. Не менш цікавою була й завершальна частина заходу, яка включала конкурси та вікторини. Час пролетів дуже швидко, яскравих вражень – на цілий тиждень!

Фтогалерея


Сейчас 438 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте