Олимпиада Днепр

З 18 по 20 квітня 2018 року в м. Дніпро в Університеті імені Альфреда Нобеля, згідно з наказом № 1572 від 05.12.2017 р. Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді зі спеціальності «Облік і оподаткування» взяли участь 101 студент із 67 ВНЗ різних регіонів України. Учасники олімпіади розв’язували письмові практичні та тестові завдання з наступних дисциплін: «Фінансовий облік I», «Фінансовий облік II», «Аудит», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності».

За результатами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації переможцем у номінації «Знавець Аудиту» визнано Назаренко Аліну Олександрівну, переможцем у номінації «Знавець Фінансового обліку» визнано Шкарупету Олену Олегівну.