Олимпиада ФЕБОА1

Магістри кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Алтуніна Мирослава та Мороз Дмитро взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  дисципліни «Організація і методика аудиту», яка відбулась 26-27 квітня 2018 року у Миколаївському національному аграрному університеті серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Представники  вишів з різних регіонів України  змагалися за перемогу. Олімпіада складалася з трьох  турів: представлення презентаційних матеріалів на обрану тему;  надання відповідей на тестові завдання; кейсів-завдань. Оцінювало учасників Журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ВНЗ України.

Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту вітає  Алтуніну Мирославу з отриманням спеціального диплому за найбільш практичну презентацію у II етапі олімпіади.

Бажаємо магістрам творчої наснаги та успіхів у подальшій роботі!