image 19 05 16 22 25 6Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» та студенти 3 та 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» з старшим викладачем кафедри Кравцовою С.В.    прийняли активну участь в заході. Кафедра ФЕБОА  прагне підготувати не тільки висококласних фахівців, а й дати кар’єрний старт кожному випускнику.
Ярмарок вакансій — це інформаційно-роз’яснювальний захід, який мав на меті допомогти молодим фахівцям правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти місце роботи, а також сприяв систематизації необхідних відомостей для успішного професійного старту.
 Студенти отримали унікальну можливість у неформальному спілкуванні з роботодавцями дізнатися про специфіку та умови роботи в тій чи іншій компанії, знайти місце для проходження виробничої практики, а також тимчасову або постійну роботу.
Від імені кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» висловлюємо слова вдячності  за співпрацю та участь в «Ярмарку вакансій-2016»:
Агентству з МСФЗ — акредитованому  учбовому центру з програм ICFM  та ПАТ «Банк Восток»- одному з найбільших банків, що надають повний спектр банківських послуг.