DSC 6182Вітаємо завідувача кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» проф., д.е.н. Тетяна Валеріївну Момот із урочистим врученням на базі Харківської об'єднаної державної податкової інспекції (ОДПІ) Головного управління Міндоходів у Харківській області Подяки за співпрацю кафедри та ОДПІ.
У словах привітання до проф. Момот Т.В. Начальник Харківської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Харківській області Мілютін Г.В. виразив щирі слова подяки за плідну співпрацю у сфері підготовки фахівців з «Управління фінансово-економічною безпекою», «Облік і аудиту» та науково-дослідницької діяльності в рамках Центру «Стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту».

Проф. Момот Т.В. також подякувала за надану Харківською об'єднаною державною податковою інспекцією можливість проходження студентами кафедри переддипломних практик, надання інформаційних послуг та методичних матеріалів з питань практики оподаткування вітчизняних підприємств, установ і організацій.
Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» приєднується до всіх поздоровлень та присвячує наступні привітання завідувачу кафедри – Тетяні Валеріївні Момот:

Вітаємо Вас із приємною подією,
Бажаємо – нехай і на роботі, і в родині,
щоб радісний настрій у серці не згас!!!
Все світле, та гарне, що треба людині,
нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Достаток нехай не мина стороною!
Хай Доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!!!!!