1 У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова тривають заняття у тематичних школах розвитку та школі для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області «Мер міста». 

6 лютого 2015 року відбулися два лекційних заняття для учнівської молоді. Доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і маркетингу в міському господарстві Карлова Олена Анатоліївна провела лекцію за темою «Сучасне місто: Проблеми управління та розвитку». Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту Карпушенко Марія Юріївна розкрила тему « Фінансово - економічні розрахунки або як стати мільйонером».06 02 1

7 лютого 2015 року на базі КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова Мельман Вікторія Олександрівна прийняла участь у зборах Харківської обласної ради старшокласників, в ході якої лідери учнівського самоврядування Харківської області презентували соціальні волонтерські проекти. На наступному занятті школи «Мер міста» відбудеться лекція на тему «Основи соціального проектування».