19 жовтня 2019 року – участь колективу кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» у BeketovOpenSpace

1 73015910 n

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» в цей сонячний і теплий жовтневий суботній день успішно прийняв участь у BeketovOpenSpace – Дні відкритих дверей нашого Університету.

Фотогалерея

Ми із задоволенням поспілкувалися з учнями 9-х, 10-х і 11-х класів таких освітніх закладів м. Харкова і Харківської області, як: Первомайська гімназія № 3, Харківська спеціалізована школа №87, Харківська спеціалізована школа №15 з поглибленим вивченням окремих предметів, Харківська гімназія №144, Пономаренківська ЗОШ, Харківський ліцей мистецтв №133, Красноградський заклад загальної середньої освіти №1 ім. О.І. Копиленка, Красноградський навчально-виховний комплекс №3. Нашими гостями також стали і майбутні випускники шкіл Дергачівського та Золочівського районів Харківської області.

Всім нашим співрозмовникам була надана повна інформація про переваги навчання за освітніми програмами «Фінансово-економічна безпека підприємства», «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» та «Облік і аудит».

Кожному з абітурієнтів викладачі кафедри підкреслили важливість внутрішньої мотивації до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху та формування навичок методів, способів, засобів вибору майбутньої професії.

Великий інтерес батьків абітурієнтів викликали питання майбутнього працевлаштування випускників кафедри в умовах сучасного ринку праці, про критерії відбору та вимоги роботодавців до молодих спеціалістів.

Учасникам BeketovOpenSpace нашою кафедрою було організовано проведення популярного Фінансового Квесту «Фін Профі». Чудові призи, веселий настрій, незабутні враження і тільки позитивні відгуки – з такими емоціями нові друзі нашої кафедри проходили всі поставлені завдання. Вітаємо всі команди, ви – справжні молодці!!!

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» та завідувач кафедри проф. Момот Тетяна Валеріївна щиро вдячні нашому надійному партнеру – ПАТ «Банк «Восток» за організаційну та технічну підтримку під час проведення заходу.