До уваги випускників коледжів та технікумів!  

Пробный тест

Усі бажаючі мають можливість скласти попередній іспит, який можна зарахувати, як вступний при вступі до університету на скорочений термін навчання в 2020 році за освітньо-професійними програмами: «Облік і аудит», «Облік і оподаткування у міжнародному бізнесі», «Фінансово-економічна безпека». 

 Попередній іспит буде проводитися онлайн  за посиланням https://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2884 з 18 травняТелефон для довідок: (066)-363-78-53 (Вайбер). 

ІНФОРМАЦІЯ
для вступників до МАГІСТРАТУРИ
 

Магистр 202

Якщо Ви отримали на  ЄВІ з іноземної мови більше 10 балів - наступний крок для вступу в магістратуру - це здати фахове вступне випробування.

У Вас є унікальна можливість пройти фахове вступне випробування за освітньо-професійними програмами: «Облік і аудит» та «Управління фінансово-економічної безпекою» онлайн  за посиланням https://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2893&edit=0&sesskey=g1biPNso8j  з 14 липня 2020 р.

Телефон для реєстрації: 066 36 37 853

 

Вступ 2020: покрокова інструкція абітурієнта

Покрокова инструкция 2020

Цьогорічна вступна кампанія увійде в історію як одна з найбільш стресових та непередбачуваних через пандемію та карантин. Пропонуємо трохи видихнути і скористатися покроковою інструкцією абітурієнта — ми зібрали всі найважливіші дати, документи та умови зарахування. Отже, що робити, якщо ви чи ваша дитина — вступник 2020?

Read more ...

Бухгалтер — професія «білих комірців»: класика в сучасності

Реклама Вступникам

Бакалаврам 2020

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні.

Read more ...

1 kartynky dlya ogoloshennya 12

У зв’язку із продовженням карантину  реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.

Read more ...

Карантин 22.06

images

До уваги студентів!

Нагадуємо, що всі організаційні та практичні питання під час карантину  продовжуємо вирішувати за допомогою дистанційної системи навчання, корпоративної пошти у системі Microsoft Office 365, а також безпосереднього спілкування у месенджерах Viber, Telegram,WhatsApp, відео-конференцій Microsoft Teams, Skype, Zoom. Пропонуємо Вам:

Графік он-лайн консультацій студентів

We have 5044 guests and no members online