Студентська наука

ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ

Рисунок1Традиційним є участь кращих студентів кафедри у міжрегіональному студентському конкурсі «АУДИТОР РОКУ», що проводиться серед студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Харкова і регіонів України. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, ВКК «Фактор» і Рада ректорів Харківського міжвузівського центру.

За роки існування конкурсу в ньому взяли участь понад 11 тисяч студентів, десятки стали його стипендіатами та продовжують своє професійне становлення на підприємствах корпорації. Мета конкурсу – підтримка цілеспрямованої молоді, створення умов для професійної самореалізації.

За результатами ІІ туру ХІ Міжрегіонального студентського конкурсу «Аудитор - 2010» до фіналу конкурсу серед учасників ВНЗ різних міст України вийшли 2 студента ХНАМГ спеціальності «Облік і аудит», а саме Адамець Ю.М. та Сємєрніков І. О. Фінал конкурсу проходив у центральному офісі ВКК «Фактор». Адамець Юлія Миколаївна була нагороджена дипломом 2-го ступеню, а Сємєрніков Іван Олексійович був нагороджений дипломом 3-го ступеня за результатами фіналу Міжрегіонального студентського конкурсу «Аудитор-2010».

Кафедра «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» отримала лист подяки за участь у конкурсі та безкоштовну передплату на газету «Бухгалтерський тиждень».
У першому етапі конкурсу «Аудитор-року» (інтернет-тестування), що відбулось 11-12 березня 2011 року, приймали участь 80 студентів 4 і 5 курсів спеціальності «Облік і аудит» ХНУМГ. Загальна кількість учасників конкурсу серед ВНЗ різних міст України склала 1500 чоловік. До другого туру конкурсу, 23 квітня 2011, серед студентів ХНАМГ вийшли 24 чоловік. За результатами ІІ туру до фіналу конкурсу серед учасників ВНЗ різних міст України вийшли 15 чоловік, серед яких 2 студента ХНАМГ спеціальності «Облік і аудит», а саме Воропаєва Олена та Горбачова Ксенія. Фінал конкурсу проходив у центральному офісі ВКК «Фактор». Горбачова Ксенія була нагороджена дипломом 3-го ступеня за результатами фіналу Міжрегіонального студентського конкурсу «Аудитор – 2011» за підписами голови Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкіна, голови Ради ректорів Харківського вузівського центру В.С. Бакірова, президента Видавничо-консалтингової корпорації  «Фактор» С.Я. Політучого.
Шостий рік поспіль студенти 4 і 5 курсу приймають участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Облік і аудит», ІІ етап якої цього разу відбувся 21-23 квітня 2010 року на базі Харківського національного економічного університету. За результатами проведення Тверда Ірина Миколаївна була нагороджена грамотою за ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Облік і аудит».
В 2009 році магістр Ерохін Ю.М. став переможцем  Всеукраїнького  конкурсу наукових студентських робіт 2009р., який проводився в м. Запоріжжя. Він також отримав почесну грамоту від ФПБАУ за найкращу студентську роботу з бухгалтерського обліку.

В 2011 році студенти спеціальності «Облік і аудит» ХНАМГ вперше прийняли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», другий етап якої проходив 28-30 квітня 2011 року в ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК». За результатами І етапу, який проходив на базі кафедри «Облік і аудит» ХНАМГ учасниками ІІ туру олімпіади стали студенти 4-го курсу Безбородов Сергій, Кіщенко Іван, Лопаткіна Катерина та магістри 5-го курсу Горбачова Ксенія і Мішаєва Юлія. Загальна кількість учасників ІІ туру олімпіаді зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» склала 45 студентів з різних ВНЗ України. Найкращий результат в олімпіаді продемонструвала Лопаткіна Катерина, посівши 5 місце. Всі учасники були нагороджені сертифікатами та пам’ятними монографіями від членів журі.

23

47

Изображение 1 2Изображение 3 2

Изображение 2 2

Изображение 4 2Изображение 5 2

Изображение 6 2Изображение 7 2

Изображение 8 2Изображение 9 2