5 жовтня 2018 року - проведення кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» чергового Фінансового квесту для школярів

1 43158650 nЗ ініціативи старшого викладача кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Родченко Світлани Сергіївни та організаційної підтримки керівництва Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №11» відбувся черговий Фінансовий квест для учнів 10-х класів.

Перед початком квесту школярам була організована екскурсія по корпусах Університету, було відвідано Музейний, бібліотечний та спортивний комплекс.

2 43300845 n

Фінансовий квест надав всім учасникам унікальну можливість ознайомитися з найцікавішими моментами діяльності: Торгової біржі, Податкової служби, Банківських установ, Бухгалтерії і служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств.

4 43207530 n5 43127984 n

6 43131610 n

На кожному етапі Фінансового квесту перед учнями стояли завдання і справжні «випробування», при вирішенні яких школярі проявили непідробний інтерес, а також спритність, винахідливість і гумор!

61 43193400 n8 43294895 n

Всі учасники квесту отримали призи.

7 43217387 n

Переможених не було, всі наші гості стали переможцями!

Дякуємо Вам, Друзі, за  теплу зустріч з Вами та спілкування.

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» в особі завідуючої кафедрою - проф. Момот Тетяни Валеріївни, висловлює слова подяки директору Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №11» Проценко Світлані Павлівні і класному керівнику Павленко Інні Віталіївні за можливість організації зустрічі з учнями школи.

З нетерпінням будемо чекати подальших зустрічей і продовження нашого теплого спілкування. А також сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Переможених не було, всі наші гості стали переможцями!

Дякуємо Вам, Друзі, за  теплу зустріч з Вами та спілкування.