22 марта22 березня 2018 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою», в якому взяв участь студент групи ХарУФЕБ2016-1 Коляда Ігор з науковою роботою на тему "Комплаєнс-контроль у системі забезпечення фінансової безпеки банківських установ", науковий керівник д.е.н., проф. Момот Т.В.

Серед більше 70 учасників з різних вузів України робота отримала гідну оцінку членів журі.

В результаті Коляда І. став переможцем у другому турі наукових робіт і нагороджений Дипломом третього ступеня.

Щиро вітаємо переможця, пишаємось його здобутком та бажаємо творчої наснаги та подальших перемог.