IMG 4410Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту вітає команду студентів кафедри («Бекетовці») у складі Олещенко Артема, Шкарупети Олени, Мороза Дмитра, Вороніної Лілії, Момот Дарини, Леонової Юлії та Сидоренко Олександри, а також їх наставників - Момот Тетяну Валеріївну, Бондаренко Олександра Вікторовича та Шаповал Галину Миколаївну з нагоди перемоги у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд «SDG in Ukraine: Look of New Generation»
(Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)!

IMG 4394Конкурс проводився в м. Київ в Академії праці, соціальних відносин та туризму.
Організаторами конкурсу виступали ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ» – офіційний дилер передових світових виробників сільськогосподарської техніки: CLAAS, LEMKEN, HORSCH, GERINGHOFF, VALLEY, Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму.
На конкурс зареєструвались 53 команди з 34 ВНЗ з 19 міст (Буча, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, Черкаси).
Завдання конкурсу полягало у розробці стратегії КСВ компанії на 3 роки.
Конкурс проходив в два етапи.
З 39 робіт, поданих на перший етап конкурсу, у другий (фінальний тур) пройшло 8 команд, що набрали найбільшу кількість балів за оцінками журі, у тому числі і команда «Бекетовці».20171219 115145
Команда добре підготувала свій проект, поданий на конкурс, а під час фіналу блискуче презентувала його, при цьому студенти виявили прекрасну підготовку, обізнаність щодо предмету, чудові ораторські навички, самостійність, креативність, командну роботу, вміння обґрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень.
Команда «Бекетовці» змагалась у фіналі як рівна серед рівних, і здобула перемогу у номінації «Реалістичність та результативність ідей для компанії».
Бажаємо учасникам команди та їх наставникам творчої наснаги та успіхів у подальшій роботі!

Диплом ФеБОА