фото 30Задля популяризації економічної освіти і заохочення школярів до творчого, креативного і критичного мислення 30 листопада 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова було проведено 1 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з економіки учнів-членів Харківської обласної Малої академії наук України.

DSC 0282

Під час відкриття заходу професор кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, доктор економічних наук Момот Тетяна Валеріївна привітала всіх присутніх та учнів, які, завдяки праці, досвіду та вмінню, що вкладають у них учителі, досягнули такого високого наукового рівня. Тетяна Валеріївна запевнила, що керівництво університету сприяє створенню умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку учнівської молоді, стимулюванню їх творчого самовдосконалення та приділяє велику увагу підтримці обдарованих дітей регіону.

Конкурс зібрав юних дослідників учнів-членів Харківської обласної Малої академії наук України (Київський район), щоб презентувати свої наукові проекти і позмагатися за першість в інноваціях за наступними секціями:

1. Економічна теорія та історія економічної думки.

2. Мікроекономіка та макроекономіка.

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит.

4.Інноваційний менеджмент та логістичні процеси.

5. Публічне управління та адміністрування.

Проекти учнів оцінювали провідні науковці Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Наукові роботи учасників мали різноманітну спрямованість і можуть претендувати на практичне впровадження у різних сферах науки.

Конкурсанти демонстрували свої досягнення, здійснювали захист наукових розробок, відповідали на запитання членів журі та гостей заходу.

Проведений конкурс-захист по праву можна назвати провідним змаганням юних дослідників, який дав чудову нагоду учням представити власні ідеї та проекти, отримати неоціненний досвід спілкування в науковому товаристві.

ф1

30.11.1