026 3

Студенти 4курсу спеціальності «Облік і аудит» разом з доц. Андренко О.А. та доц. Косяк А.П. 28 листопада 2017 року відвідали Північно-Східний  регіональний Департамент ПАТ «БАНК ВОСТОК».

021 1Заступник начальника північно-східного департаменту Оксана Валеріївна Щербак та Микола Миколайович Медведєв представилиувазі майбутніх фахівців в галузі обліку і аудиту:

- історію розвитку банку і розширення напрямків діяльності його підрозділів;

- основні аспекти організаційних та фінансових напрямків діяльності Північно - Східного  регіонального Департаменту;

- специфічні питання принципів роботи з клієнтами та аналізу сучасного фінансового ринку банківської діяльності в Україні;

- використання платіжних карток;

- створення Інтернет – банкінгу.

М. М. Медведєвим була підготовлена презентація на тему: «Bitcoin: валюта майбутнього чи фінансова піраміда?»  З приводу цього питання у  ході дискусії було зроблені висновки, що перспективи віртуальної валюти Bitcoin є неоднозначними, а саме: подальший розвиток ринку віртуальної валюти потребує регулювання та формування нормативно-правових засад використання сучасних валютних механізмів.

Після лекції була проведена екскурсія по офісу банку в ході якої, провідні фахівці банку відповіли на численні запитання студентів.031 6

Студенти висловили одностайну думку, що такого роду лекції-зустрічі дозволяють детально вивчити особливості фінансових операцій банківської установи, отримати рекомендації і практичні поради від практиків банківського бізнесу. Тим самим відбувається якісне насичення і поглиблення знань, отриманих під час лекційних занять, і підвищення загального рівня практичної підготовки майбутніх випускників кафедри.

Висловлюємо щиру подяку керівництву банку в підготовці та проведенні лекції.