Увага! Важлива інформація для абітурієнтів

Шановні абітурієнти! У результаті несправностей в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), по всій Україні частково зникли заяви на вступ.

Відповідне оголошення надійшло в особисті кабінети абітурієнтів: «Шановний вступнику! Просимо перевірити відображення в особистому електронному кабінеті УСІХ поданих Вами заяв! Подані раніше заяви, що НЕ ВІДОБРАЖЕНІ в особистому електронному кабінеті, НЕОБХІДНО ПОДАТИ ПОВТОРНО до 18:00 год. 26.07.2017!»

Переконливе прохання до всіх вступників зайти в свої особисті кабінети, перевірити ще раз заяви і, за необхідності, подати заяви повторно до 18:00 26 липня 2017 року.

Гаряча лінія для магістрів

124859535 142019199570

Для майбутніх магістрів розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту. За цими номерами   можно отримати консультації з усіх питань вступу до магітсртури за магістерськими програмами: Облік і оподаткування. Фінансово-економічна безпека підприємства. 

Подробнее...

Вітання із захистом кандидатської дисертації!

3IMG 2983

 

8 липня 2017 р. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук аспірантка кафедри Чжан Хаоюй, науковий керівник д.е.н., проф. Момот Т.В., тема дисертації «Забезпечення кадрової безпеки підприємств промисловості в умовах конфліктного середовища», спеціальність 21.04.02 – економічна безпека суб’єктів господарчої діяльності (економічні науки). 

Подробнее...

30 июня 2017 года – ПОЗДРАВЛЯЕМ наших студентов 4 курса с получением диплома БАКАЛАВРА!!!!

Вручение дипломов ФЕБОА30 июня 2017 года коллективом кафедры «Финансово-экономической безопасности, учета и аудита» проведена торжественная церемония вручения дипломов бакалавра специальности «Учет и аудит» студентам 4 курса дневной формы обучения.

Подробнее...

29 квітня. Вітаємо з отриманням подяки від Прем'єр - міністра України

Момот подяка

Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту вітає завідуючу кафедри, д.е.н., професора Момот Т. В. з отриманням подяки від Прем'єр - міністра України В.Гройсмана. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, добра, натхнення та нових здобутків у роботі й наукових пошуках!

Подяка

До уваги абітурієнтів 2017 року!

При кафедрі фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту розпочав роботу консультаційний центр для вступників, де ви можете отримати усю необхідну інформацію щодо вступу та навчання!

Реклама Консультационный центр 2017

14 июня 2017 года – вот и защитились наши бакалавры 4 курса специальности «Учет и аудит»!

1 BПоздравляем с защитой выпускных дипломных работ квалификационного уровня «Бакалавр»!
Коллектив кафедры «Финансово-экономической безопасности, учета и аудита» сердечно поздравляет всех студентов специальности «Учет и аудит» с успешной защитой дипломных работ!!!

Подробнее...

Міжнародне співробітництво, як один з пріоритетів розвитку кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту»

1

Завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» д.е.н., професор Момот Тетяна Валеріївна протягом відрядження за запрошенням до BIBS – Brno International Business School (Міжнародної школи бізнесу м. Брно, Чехія) успішно виконала ряд кроків із міжнародного співробітництва.

До кола проведених заходів відносяться:3

– проведення лекційного курсу і практикуму за навчальної дисципліни «Стратегічний фінансовий та ризик менеджмент» англійською мовою за програмою MBA Senior Executive та отримання практичного досвіду з проходження акредитації для ви

кладання за вимогами Staffordshire University (The Great Britain);
– вивчення досвіду застосування сучасних інформаційних технологій у дистанційному навчанні, що використовуються у BIBS;
– ознайомлення з навчально-методичними матеріалами BIBS – школи бізнесу, що акредитована та здійснює освітню й наукову діяльність за вимогами British Nothingham-Trent University and Staffordshire Universit.

Подробнее...